Ангар із коноплею, який знайшли на території Барської громади, ймовірно, належить поліцейському

Ангар із коноплею, який знайшли на території Барської громади, ймовірно, належить поліцейському

12:30 19.02.2021

Поліцейські Вінницької області отримали інформацію, що приміщення, в якому на території Барської територіальної громади вирощували коноплю, належить належить працівнику місцевої поліції охорони. 

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, ця інформація за вказівкою начальника ГУНП надана для перевірки Вінницькому управлінню внутрішньої безпеки ДВБ Нацполіції України.

Діям поліцейського буде надана правова оцінка. У разі підтвердження інформації про причетність його до протиправних дій –  його буде звільнено з лав поліції, а  зібрані матеріали передані в ДБР, - повідомляють у поліції.

Нагадаємо, На території Барської громади знайшли ангар із "міні-плантацією" конопель

Читайте також

Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше