Фахівці Вінниччини беруть участь у всеукраїнських тренінгах із COVID-вакцинації

Фахівці Вінниччини беруть участь у всеукраїнських тренінгах із COVID-вакцинації

17:18 10.02.2021

Реалізація заходів масової вакцинації вимагає дуже суворої координації та комплексного мікропланування на всіх рівнях. На прохання Міністерства охорони здоров’я України, ВООЗ проводить низку семінарів з координації та мікропланування для національних та регіональних координаторів та спеціалістів програми імунізації, безпосередньо залучених до процесу вакцинації від СОVID-19 в Україні.

Протягом 5-11 лютого в Києві відбувається національний семінар-практикум з координації та мікропланування в рамках "першої хвилі" вакцинації від СОVID-19 в Україні. Від Вінниччини у семінарі взяла участь заступник директора Департаменту охорони здоров'я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко.

Це перший семінар з координації та мікропланування, його було присвячено загальній підготовці в рамках Дорожньої карти з вакцинації проти СОVID-19 та детальному мікроплануванню на регіональному рівні, в рамках "першої хвилі" вакцинації від СОVID-19 в Україні, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

Метою семінару є підтримка координації  заходів вакцинації від СОVID-19 у всіх регіонах України та впровадження мікропланування в рамках “першої хвилі” вакцинації для безперешкодної вакцинації медичних працівників, що надають послуги пацієнтам із СОVID-19.

Завдання семінару – ознайомити національних спеціалістів та координаторів на регіональному рівні з основними принципами, стандартами та вимогами щодо вакцинації від СОVID-19, визначеними на глобальному рівні; представити та обговорити Дорожню карту з вакцинації проти COVID-19, що включатиме огляд усіх десяти програмних областей та детальну інформацію про пріоритетні групи, платформи вакцинації, способи надання послуг тощо.

Нагадаємо, Володимир Гройсман виступає за безкоштовну програму вакцинації від коронавірусу.