Бершадська прокуратура зупинила незаконні операції з землею

Бершадська прокуратура зупинила незаконні операції з землею

14:40 23.02.2021
891

Бершадською місцевою прокуратурою за результатами вивчення стану законності під час розпорядження земельними ділянками державної та комунальної власності виявлені порушення вимог Земельного кодексу України. 

Установлено, що у приватну власність двом громадянам повторно надано земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 4 га та вартістю півмільйона гривень, хоча вони раніше вже реалізували своє право на отримання безоплатно у власність земельних ділянок за вказаним видом використання.

Наразі місцевою прокуратурою до Бершадського та Теплицького районних судів подані дві позовні заяви про визнання незаконними наказів ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області та витребування у власність держави земельних ділянок, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Також за результатами моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень та з метою відновлення законності подано заяву про перегляд заочного рішення Бершадського районного суду за позовом фізичної особи до сільської ради про виділення земельної ділянки площею 1,9 га орієнтовною вартістю 240 тис. гривень, яке прийняте з порушенням законодавства, оскільки особа не включена до списків пайовиків та не мала права на отримання земельної частки (паю).

Також за сприяння прокуратури вже виконано рішення Бершадського районного суду про повернення земельної ділянки площею 1 га вартістю 125 тис. грн у комунальну власність Куренівської сільської ради Чечельницького району, - додають у прокуратурі.

Нагадаємо, на Вінниччині у власність громади повернуть землю вартістю 1 млн грн.

Читайте також
Службове розслідування: чому в Оратівській поліції проігнорували вирок суду
Детальніше
Підозрюваних з “Вінницяобленерго” взяли під варту і під домашній арешт
Детальніше
Прокуратура наполягає на поверненні 139 га лісу в Вінницькому районі
Детальніше
Вінницька прокуратура дослідила справу терориста “ДНР”
Детальніше
Жмеринчанин, якого підозрюють у розбещенні дітей, постане перед судом
Детальніше
На Вінниччині у власність громади повернуть землю вартістю 1 млн грн
Детальніше