Про нас

Про нас

Оперативність, об’єктивність та повага до людей - головні принципи роботи творчого колективу. Про останні події у місті та області ми розповідаємо просто та доступно, а головне цікаво. Шукаємо маловідомі факти, ексклюзивні коментарі, акцентуємо увагу на актуальних темах. Все це робимо для щоденних випусків «Новини» на нашому каналі. Дослідження резонансних тем, розслідування обставин сенсаційних заяв – про це та більше у щотижневій підсумковій програмі «Постфактум». З перших вуст про важливе та наболіле від політиків, чиновників, експертів та відомих особистостей наші глядачі дізнаються з прямих ефірів програми «На часі».

Серед авторських проектів телеканалу - передачі розважально-пізнавального характеру «Якість по-вінницьки», «Вітаю, кохаю, бажаю», «Колеса історії», «Система», «9 етаж», «Ліцеїст», «Городничий», «Автограф». Щоранку глядачі нашого каналу прокидаються під жарти та поради ведучих шоу «Світанок».

Кадри вирішують все! Особливо на телебаченні. Гордість нашого каналу - це дружній творчий колектив. «ВІТА» об’єднала молодих, креативних, кмітливих та професійних майстрів пера і діалогу. Наш девіз – відданість своїй професії. Ми пропонуємо громадськості разом з нами долучатися до вирішення проблемних питань регіону.

Ведучі
Про нас — Photo 1
Лариса Бондар

У трудовій книжці єдиний запис - журналіст телеканалу «ВІТА»

Оксана Святенко
Оксана Святенко
Про нас — Photo 2
Ірина Дидух
Про нас — Photo 3
Марія Бомбело
Про нас — Photo 4
Марина Микитенко
Про нас — Photo 5
Женя Варєніков
Про нас — Photo 6
Ірина Корж
Про нас — Photo 7
Олена Гук
Контактна інформація

49.232066, 28.468411

Міське комунальне підприємство - інформаційно-телевізійне агентство "Віта"
код єдрпоу 13341352

Приймальня
Тел./факс
Тел. рекламного відділу

Юридична та поштова адреса
​21050, м. Вінниця, вулиця Соборна, 59

Графік особистого прийому керівника
Форманюк Ірини Миколаївни
Щосереди з 10 години до 12 години

Зворотній зв’язок
E-mail: vita.tv.vin@gmail.com

Реклама на сайті

Якщо Ви бажаєте заявити про себе, розповісти всім про важливі події Вашого підприємства чи закладу, запропонувати Вашу продукцію чи послуги – наш сайт завжди вам в цьому допоможе!

За дуже доступну ціну Вашу рекламу ми розмістимо на сторінках нашого сайту.
Банерне місце коштує 200 гривень за місяць.

Звертайтесь за телефоном: +380 (432) 55-30-70